VIDEO/ Avokati qëllohet për vdekje me 5 plumba, po mbante vajzën 18 muajshe…

Pamje te tmerrshme ato te ekzekutimit te nje avokati, teksa mbante ne krahe vajzen e tij vetem 18 muajshe. Ngjarja e rende ka ndodhur ne Caruaru të Brazilit dhe viktime ka mbetur André Ambrósio Ribeiro Pessoa, 46 vjeç.


Eshte me shume se dritherues momenti kur babai perpiqet te mbroje te bijen. Ai vdiq pasi u qellua me pesë plumba, nderkohe qe gjithcka eshte kapur nga kamerat e sigurise.

Nga pamjet duket avokati qe po i afrohet shtepise se ish gruas per te lene vajzen, por sapo del nga makina me vajzën e tij dhe dadon, i afrohet jne person, me arme ne dore.

Ai i kerkon te lere femijen, e me pas i zbraz armen. Burri mbeti i gjakosur ne trotuar.


REKLAMAT NË KËTË FAQE, JANË I VETMI BURIM PËR TË GARANTUAR PAVARËSINË, PAANËSINË DHE PROFESIONALIZMIN E KËSAJ MEDIA. NËSE KENI MIRËSINË NË KËTO REKLAMA, JU NA JEPNI NJË MBËSHTETJE TË ÇMUAR! FALEMINDERIT!

Fibank Albania