Sherr ne urbanin e qytetit,fatorinoja godet te moshuarin

Një skenë dhunë është regjistruar dje në një nga linjat e urbaneve në kryeqytet. Sipas burime nga policia e Tiranës thuhet se një qytetar ka mbetur pre e dhunës së ushtruar nga fotorinoja i urbanit të Tiranës së Re.
Të njëjtat burime theksojnë se shtetasi M.V 68-vjeç, ka kallëzuar në polici se ishte goditur me grusht nga fatorinoja.
Sakaq, blutë po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit, në baze të Nenit 90 të Kodit Penal.
/balkanweb.com/