Rudina e “Mos i fol shoferit” ndan me miqte ne Facebook hidherimin qe e ka kapluar papritur…

Shkruan ne Facebook aktorja e mirenjohur e humorit Rudina Dembacaj, imituese e Jozefina Topallit:  “Me shpirtin e copëtuar lajmëroj humbjen shumë të parakohshme të djalit të xhaxhait, vëllait dhe shokut tim Ali Dembacaj! Pusho në paqe dritë! Të dua shumë!” . /ShkodraWeb/