“Peng i bandave dhe armiqve të Shqipërisë”, Meta akuza të rënda Ramës: Po preke 5 qershorin, me ke në çdo shesh…

Presidenti i vendit Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama kanë replikuar në distancë me akuza dhe kundërakuza midis tyre. Pas deklaratës së Ramës në Kuvend, që e akuzoi Metën për gjuhë fyese dhe shantazhuese ndaj qeverisë në sy të homologut boshnjak, Presidenti e ka paralajmëruar sërish që të mos guxojë të prekë marrëveshjen e 5 qershorit.


PUBLIKIMI I PRESIDENTIT META

Mister 1 Prilli, ti gënjen edhe kur s’e hap gojën.

MOS GUXO të vesh dorë mbi Marrëveshjen e 5 Qershorit!

Shqipëria kurrë s’ka njohur trafikant më të papërgjegjshëm se sa ti, peng i bandave dhe armiqve të Shqipërisë.

Mbështet ShkodraWeb Media

Po e preke 5 qershorin, Ilir Metën do e kesh në çdo shesh të Shqipërisë dhe ti do ëndërrosh fatin e shokut tënd që ngeli dhe pa parti.

Nëse ndonjë mik i huaj të është ankuar për mua, kërkoji leje se e publikoj unë se çfarë i kam thënë, që ta dëgjojë mbarë bota se për ç’miq bëhet fjala.

ShkodraWeb Media 2017 – 2020 © TË GJITHA MATERIALET NË KËTË FAQE MUND TË PËRDOREN LIRISHT NGA INDIVIDË E MEDIA, DUKE CITUAR NGA JANË MARRË. FALEMINDERIT!

ShkodraWeb Channel
ShkodraWeb Marketing