Obama feston 55- vjetorin, Michelle i ben nje dedikim te vecante…

Ish presidenti i Amerikës Barack Obama mbush 55 vjet. Pas pushimeve në Indonezi Barack Obama feston ditëlindjen larg nga Shtëpia e Bardhë. Dhe ajo që e uron në rrjetet sociale është bashkëshortja e tij Michelle që i shkruan në Instagram: ‘Je plakur edhe një vit por për mua mbetesh i njëjti djalë fenomenal, me të cilin u martova 25 vite më parë. Gëzuar ditëlindjen të duam’. Më pas një foto kur Barack festonte 43 vjetorin.

[frontpage_news widget=”6289″ name=”Lexoni edhe…”]