VIDEO/ “Platforma e bashkëqeverisjes na bashkon kundër së keqes …”, Rama: Zyrtaruci që kërkon rryshfet…

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar sot bilancin e punëve të zgjidhura përmes platformës së bashkëqeverisjes, ku qytetarë të ndryshëm kanë gjetur përgjigje për problemet e tyre dhe kanë marrë zgjidhje.…

VIDEO/ “Kush do ta frenojë këtë kolerë…?”, Petrit Vasili publikon “Arturo Ui” dhe aludon për Edi Ramën…

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili ka paralelizuar sundimin e Adolf Hitlerit me pushtetin e sotëm të kryeministrit Edi Rama. Në një postim të bërë në Facebook, ai ka shkëputur një…

FOTOLAJM/ “Vesh më vesh…”, Kryemadhi e qeshur si kurrë më parë, poston foton me djalin në krah dhe uron…

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka postuar në faqen e saj të Facebook një fotografi me djalin e saj, Besarin, teksa ndodhen familjarisht në Prevallë. Në foto…

FOTOLAJM/ Kosova “bashkon” të plotë familjen presidenciale, Meta uron nga Prevalla…

Presidenti i Republikës Ilir Meta po kalon me sa duket disa ditë pushimi në Kosovë. Meta ka zgjedhur Prevallën, një zonë malore në Prizren për të pushuar, ndërsa shfaqet me…

Piktura e veçantë për familjen Haradinaj- ja kush e porositi, Ramushi me vëllanë e tij Luanin mbi shpinë…

Piktori Agim Gecaj nga Tuzi i Malit të Zi, është autori i një tabloje mjaft të veçantë, e cila ka si temë sakrificat e familjes Haradinaj për lirinë e Kosovës.…

FOTOLAJM/ Ermal Mamaqi “nuk kursen” as bashkëshorten, e thumbon publikisht sapo publikon foton Ami…

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi vijojnë pushimet verore në rivierën turke, në Antalya. Vetë moderatorja poston herë pas here foto nga resorti ku po pushojnë, ku shfaqet e relaksuar dhe…

“Trego pse u shpalle non grata nga Italia…”, ish- deputeti Spahia reagon pas prononcimit të Valdrin Pjetrit…

Shkruan në faqen e tij zyrtare në Facebook ish- deputeti i PD-së Shkodër Bardh Spahia: PER TE QESHUR E PER TE QARE Ne vend te Prokurorise reagon Valdrin Pjetri! Rilindja…

FOTO/ PD publikon emrat dhe i përgjigjet Ramës për informalitetin, Basha: Ti je përfituesi kryesor…

Pas aksionit të qeverisë kundër bizneseve informale, vjen një reagim nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Ky i fundit përmes një postimi në ‘Facebook’ i ka kthyer një përgjigje…

FOTO/ “Shqiptarët nuk do ta hanë më thatë…”, kryeministri tregon luksin me të cilin do të udhëtohet me avion drejt Italisë…

Shkruan në faqen e tij zyrtare në Facebook kryeministri Rama: “Pas “Lasgushit” që mbulon Stambollin, ja edhe “Migjeni”, avioni i dytë i flotës së Air?Albanias?? që do të fluturojë në…

FOTO/ “Tahmaja e madhe të lë pa gjë…vazhdoni bosa vazhdoni…”, kryeministri ka një mesazh për informalitetin…

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur ditën e sotme që sërish të japë një mesazh të qartë për të gjithë bizneset që nuk respektojnë ligjin. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Rama…

Basha nuk “i ndahet” Dakos: Rama po bën ç’ mundet që të harrohet bankomati i tij personal…

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar sërish sot, e shtunë, duke akuzuar kryeministrin Edi Rama se sipas tij po përpiqet të bëjë ç’të mundet për t’u harruar çështja e ish kryebashkiakut…

VIDEO/ Presidenti Meta “kthjellohet” nga uji i borës në mal dhe ka një mesazh për “të paanshmit” ndërkombëtarë…

Presidenti i vendit Ilir Meta ka zgjedhur Prevallën për të pushuar. Nga aty ka postuar edhe një video teksa përshkon ujin e ftohtë, një terapi siç e quan. Por përveç…