ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Sapo ishte kthyer nga SHBA, i hyjnë në shtëpi për ta grabitur- humb jetën emigranti 57 vjeçar…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë mbrëmjen e kësaj të hëne, ku një person ka mbetur i v.rarë pasi disa persona i janë futur në banesë për ta grabitur. Sipas informacioneve që jep A2 CNN, viktima quhet Gramoz Nako. Ai jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ishte kthyer për pushime. Ai jetonte me bashkëshorten në një apartament në lagjen numër 7 të Korçës.

Loading...

Dyshohet se ka pasur përleshje mes tij dhe autorit ose autorëve, pasi nuk ka ende informacione të konfirmuara mbi numrin e personave të përfshirë.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.