MINUTA E FUNDIT/ Sapo ishte kthyer nga SHBA, i hyjnë në shtëpi për ta grabitur- humb jetën emigranti 57 vjeçar…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë mbrëmjen e kësaj të hëne, ku një person ka mbetur i v.rarë pasi disa persona i janë futur në banesë për ta grabitur. Sipas informacioneve që jep A2 CNN, viktima quhet Gramoz Nako. Ai jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ishte kthyer për pushime. Ai jetonte me bashkëshorten në një apartament në lagjen numër 7 të Korçës.

Dyshohet se ka pasur përleshje mes tij dhe autorit ose autorëve, pasi nuk ka ende informacione të konfirmuara mbi numrin e personave të përfshirë.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal