MINUTA E FUNDIT/ Dje u gjet i pajetë në banesë 57- vjeçari i sapokthyer nga SHBA, sot i dha fund jetës kunati i tij…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në qytetin e Korçës. Një person ka v.rarë veten me a.rmë zjarri. Burime thonë për “BalkanWeb” se v.iktima është Sefedin Zenellari, kunati i 57-vjeçarit, që dyshohet se u v.ra ditën e djeshme Gramos Nako. Ndërkohë, nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Kujtojmë se një ditë më parë, 57-vjeçari ka qenë i vetëm në banesë, kur familjarët kanë gjetur trupin e tij të pajetë. Pista kryesore ku dyshon policia është v.rasja nga grabitës të a.rmatosur.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal