DENONCIMI/ “Policia fshehu një aksident të rëndë, ku humbën jetën dy të rinj…”

(foto ilustrim) Ish- kryeministri Berisha ka bërë një postim në faqen e tij zyrtare, bazuar në një mesazh që sipas gjasave i është dëguar. Bëhet fjalë për një ngjarje të rëndë, që sipas Berishë, është fshehur nga policia. Sipas postimit, ka ndodhur një aksident me pasojë fatale për jetën e dy të rinjve. Mesazhi i ardhur tek Berisha, përveç tekstit shoqërohet edhe me një foto. Në faqen e tij zyrtare në Facebook ish- kryeministri Berisha shkruan: “Nje aksident i rende dje ne Baldushk i mori jeten dy te rinjve, narkopolicia ka heshtur per ngjarjen. Duke shprehur ngushellimet me te sinqerta familjeve te viktimave te ketij aksidenti, denoj fshehjen e ngjarjes tragjike nga narko policia!sb“.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal