MINUTA E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në trotuar i moshuari, policia jep detajet e para…

Trupi që u gjet sot i pajetë në trotuar tel zona e Brrylit i përket një të moshuari që dyshohet të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale. Kështu konfirmoi policia në një informacion paraprak.

“Rreth orës 07:50, në rrugën “Vëllezërit Huta”, në trotuar , është gjetur pa shenja jete, trupi i pajetë i shtetasit S. B.,75 vjeç.

Nga kqyrja paraprake e trupit të pajetë, nuk janë konstatuar shenja d.hune, apo dëmtime nga faktorë të tjerë.

Dyshohet se shkaku i vdzekjes është për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes”.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal