MINUTA E FUNDIT/ 57 vjeçarja gjendet e pajetë në kasollen e bagëtive, dyshohet se…

Sot rreth orës 16:05, në fshatin Sektor-Seman, Fier, dyshohet se është vetëv.arur pranë banesës së saj (në kasollen e bagëtive), shtetasja E.Sh, 57 vjeçe.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


 ABCOM ║ VODAFONE