MINUTA E FUNDIT/ Familjarët e gjejnë pa ndjenja në banesë, por mjekët nuk arrijnë të shpëtojnë 32- vjeçarin- dyshimet e para janë…

Familjaret kane gjetur pa ndjenja, e me pas kane derguar te pajete ne spital djalin e tyre. Ngjarja e rende ka ndodhur gjate nates ne Sarande dhe personi eshte nje 32 vjecar, me emrin Sokol Ibrahimi.

Raportohet se familjaret e gjeten pa ndenja brenda ne banese dhe e kane derguar me urgjence ne spital.

Mjeket i kane dhene ndihmen e pare por ka qene e pamundur te shpetonte. Nga hetimet e para, shkak dyshohet te kete qene overdoza, por priten hetimet e plote per te dhene versionin per ngjarjen.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

FOTO/ Zhvendosen predhat e rrezikshme nga magazina e ish- Institutit të Misrit në Dobraç të Shkodrës, dyshohet se janë nga viti 1997…

NDODH EDHE KËSHTU/ Opozita nuk do të marrë pjesë në zgjedhjet e 30 qershorit, por kryetarët e saj aktualë përfundojnë në prokurori…

Armando Duka “e ka ndarë mendjen”, trajneri i Kombëtares është përzgjedhur dhe do të jetë 73- vjeçari i njohur..

Close