MINUTA E FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë pranë morgut të spitalit, detajet e para…

Një trup i pajetë është gjetur para pak minutave në Fier. Sipas informacioneve paraprake, është gjetur pranë morgut të Spitalit Rajonal. Në vendngjarje janë uniformat blu dhe hetuesit, të cilët pritet të bëjnë identifikimin e personit dhe të japin më shumë informacion për dinamikën e ngjarjes së rëndë. Paraprakisht mësohet se personi i pajetë, i gjetur në mes të rrugës, është i moshës rreth 70 vjeç. Ai është dërguar në morgun e Spitalit Rajonal për të bërë të mundur identifikimin e tij.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

TRANSFORMIMI I PABESUESHEËM/ Sot vendi më i lumtur në botë, 30 vjet më parë ishte vendi i dytë në botë për…

PROTESTA E OPOZITËS/ Shkon në 45 numri i të shoqëruarëve, nuk dihet sa janë arrestuar prej tyre…

FOTO/ Arbitri Denis Rexha i FIFA-s “shenjestra” e preferuar e tifozëve, sfida e Kavajës ishte hera e tretë në këtë sezon…

Close