E RËNDË/ Humb kontrollin e morotçikletës, përplaset dhe ndërron jetë 50- vjeçari…

Një 50-vjeçar me iniciale B.L., ka ndërruar jetë pasi ka humbur kontrollin e motoçikletës me të cilën udhëtonte në aksin Gostimë-Mollas. Mësohet se 50-vjeçari ka humbur jetën rrugës për në spital.

Policia njofton se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të saj.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

ANALIZA/ Populli nuk është armiku, kujdes spaletat dhe emrin gjeneral Lleshaj, sepse…

Vizat nga Holanda, reagon nr. 2 i PD: S’ka nevojë për mirënjohje për Berishën e Bashën, ngrihuni të mos kthehemi në ditët e zeza

LAJM I KEQ/ Parlamenti i Holandës miraton kthimin e vizave për vendin tonë, fjalën e fundit duhet ta thotë gjithsesi…

Close