MINUTA E FUNDIT – E përplasi një automjet, ndërron jetë menjëherë në vendngjarje 47 vjeçarja…

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 01.07.2020, rreth orës 14:50, tek mbikalimi i Harizaj, në Kavajë, mjeti me drejtues shtetasin S.B., ka aksidentuar shtetasen T.L., 47 vjeçe, e cila si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.