Ish- zevendesministri i Rames, sot gazetar, ironizon Shpetim Saracin: Ikja e tij me preu krahet…

Ish- zevendesministri i Mbrojtjes ne qeverine Rama, sot gazetar opozitar ndej tij, Dritan Hila ironizon me largimin e te njohurve te muzikes shqiptare. Me nje postim ne faqen e tij ne facebook, ai shkruan se ky largim i ka prere krahet. “Kjo ikja e Shpetimit me preu krahet. Ne sensin qe me duket vetja i paafte qe ta gjej ate pune shteti qe t’i paguaj femijeve studimet ne Amerike dhe jetoj edhe vete” shkruan ai.