NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

Ish- ministrja demokrate “zbërthehet” nga fëmijët, ja çfarë thotë për marrëdhëniet me Bashën dhe Ramën…

Ish-ministrja e Integrimit dhe ish-deputetja e PD Majlinda Bregu e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Pitër Panit”, foli rreth marrëdhënieve me Edi Ramën dhe Lulzim Bashën.

Bregu u pyet nga fëmijët se cilin ka më shumë shok Bashën apo Ramën, Bregu fillimisht ka tentuar ti bejë bisht pyetjes. Por pas këmbënguljes së fëmijëve, Bregu ka thënë se Lulzim Basha i ka dal shok i keq, kurse për Kryeministrin Rama ajo tha se nuk e ka patur asnjëherë shok.


“Luli me doli shok i keq, kurse Ramën nuk e kam pasë asnjëherë shok”, tha Bregu duke qeshur.

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!