Ish- kryeministri Berisha vazhdon turin me “Foltoren” e tij, ja ku do të jetë nesër ish- lideri i PD- së…

Ish- kryeministri Berisha vijon turin e takimeve me “Foltoren” e tij. Përmes një publikimi në faqen zyrtare në Facebook, ish-lideri i PD- së bën me dije ndalesën e radhës, duke njoftuar vendin dhe orën për takimin ku fton demokrate dhe demokratë.

“Njoftim:


Neser, diten e merkure me daten 6 tetor ne ora 18:00 ne sallen e Hotel Olimpik te qytetit te Gjirokastres do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj demokratet dhe demokratët e Gjirokatstres te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb”, shkruan Berisha në publikimin e tij.