Ish- kryeministri Berisha publikon nje lajm me rendesi te madhe…

Shkruan ish- kryeministri Sali Berisha ne profilin e tij ne Facebook: “Nje lajm me peshe te madhe! Kryebaroni i Kanabisit, alias Noriega shqiptar, Edvin Kristaq Rama, lajmin e eurodoganave per qarkullimin 9.4 miliarde euro kanabis nga dogana shqiptare, po e shoqeron me vendimin e tij per te dekoruar se shpejti 124 baronet e kanabisit, ish ministra te tij, Çakon e droges dhe gjithe te tjeret, krytrafikantet me uniforme dhe pa uniforme!”, /ShkodraWeb/