Ironia e gazetarit te njohur: Rama mori 4 zevendesministra per te prashitur kanabis

Shkruan ne Facebook gazetari dhe analisti i njohur kosovar Berat Buzhala: “Po besoj qe Shqiperia ka me perfitu shume prej kater zevendesministrave te Kosoves. Edi kish deklaru qe po me duhen per terren me shume. Me prashite kanabis.
Shume jemi qurana perndryshe. Nifar entuziazmi na kaploi, bon ti be Nobelin e fituam ne kater lemi te ndryshme. Edi Rama vec deshti me na qite do mish te kuq, te marinume, per kete vikend. Nese e njeh dikush me emen nje zevendesminister te Shqiperise, ju lutem ngriteni doren.
Po du me thane, sot eshte hera pare qe e mesuam lajmin, do te jete edhe hera e fundit qe kemi lexu lajm per ta.
Suksese o Zot.”. /ShkodraWeb/

ShkodraWeb Channel

Open

Close