Futbollisti shkodran rezultoi pozitiv me virus, ja çfarë konstatoi testimi urgjent i tij dhe kolegëve…

Tashmë ka qetësi në Ballsh pasi futbollisti shkodran Eridon Qardaku bashkë me gjithë lojtarët e tjerë kanë dalë negativ me korona virus.

Qardaku dje doli pozitiv me COVID_19, një lajm që tróndítì Superligën pasi mund të vendosej në pikëpyetje nisja e kampionatit.


Vetë futbollisti shkodran kërkoi test të dytë dhe sot janë kryer 27 tamponë të cilët kanë dalë të gjithë negativë.

Copyright © ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media