NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

FOTOLAJM/ Kryeministri Rama udhëtim të papritur në Turqi, takohet me presidentin Erdogan…

Kryeministri Edi Rama ndodhet në një vizitë në Turqi, e pa paralajmëruar më parë. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Rama publikon një foto me Presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e tij verore në Marmaris.


Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris”, shkruan Rama. Ende nuk dihet arsyeja e vizitës së kryet të qeverisë shqiptare dhe as detaje të bisedës midis tyre.

Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! ABONOHU tani!