FOTOLAJM – Ish- deputeti i Shkodrës i bën propozim për martesë moderatores Rudina Dembacaj…

Ish-deputeti, Mark Frroku i ka propozuar për martesë moderatores së njohur Rudina Dembacajt. Propozimi surprizë ka ndodhur gjatë pushimeve të çiftit në Kapadokia, në Turqi.


Ka qenë vetë Rudina që ka publikuar sot disa foto nga propozimi ku shfaqet me Markun, i cili i vendos unazën e në një foto tjetër e përqafon.

Rudina shfaqet shumë elegante me një fustan ngjyrë bezhë teksa gjithçka ishte organizuar me detaje nga Marku.

“I kishe menduar të gjjtha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë, të më surprizoje dhe të mē bëje kaq të lumtur sërish… As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha imagjinuar kaq perfekt këtë moment. Falemnderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time! Të dua shumë”, shkruan Rudina krah fotove.

ShkodraWeb Channel