FOTOLAJM – “Bashkimi i PD- së duhet të nisë me të rinjtë…”, Belind Këlliçi takon rininë e FRPD- së në Malësi të Madhe

Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi ka zhvilluar një takim me strukturat e PD-së në Koplik dhe të rinjtë e FRPD-së.

‘Bashkimi i Partisë Demokratike duhet të nisë me të rinjtë e FRPD. Demokratët kërkojnë një parti të madhe, të bashkuar dhe fituese’, shkruan Këlliçi në Facebook.


Postimi i plotë i Belind Këlliçit:

Bashkimi i Partisë Demokratike duhet të nisë me të rinjtë e FRPD.

Në bazë demokratët kërkojnë një parti të madhe, të bashkuar dhe fituese.

Ju përshëndes nga Kopliku i Malësisë së Madhe.

Gjithmonë rinor & demokrat ✌🏻