FOTO/ “Po hakmerresh se ftova kunatin tënd”, Rudina i përgjigjet Tunës, ka një porosi edhe për Ermalin

Moderatorja Rudina Magjistari i është përgjigjur deklaratës së këngëtares Tuna Sejdiu e cila është shprehur se nuk do të shkonte asnjëherë, sa të kishte jetë në emisionin e saj. “Asnjëherë në jetën time. E kam lënë hold on dhe ashtu do ta lë dhe nja 10 vite të tjera, apo edhe 20 vite, sa të jem gjallë,”- u shpreh Tuna, duke mos sqaruar arsyen. Me anë të një fotoje në Instastory, Magjistari shkruan se i vjen keq për njerëzit që kanë pranë këngëtaren pasi sipas saj ka shumë urrejtje në shpirt.

“Hej Tunë e dashur, po hakmerresh pse unë bëj punën time dhe ftoj në program një këngëtar, që për rastësi është edhe kunati yt dhe që s’e detyron njeri të thotë ato që do?! Se s’di t’më ketë ndodh ndonjë gjë tjetër me ty mua në jetë. Sa shumë urrejtje paske në shpirt! Keq m’vjen për ata që t’kanë afër!”- shkruan Rudina.

Më tej moderatorja i drejtohet Ermalit: “Ermal e do edhe ti një?” Ky i fundit i ka kthyer përgjigje koleges së tij në të njëjtën mënyrë: “Jo Jo Rudina, vazhdo ti,”- shkruan Mamaqi në një foto në Instastory.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

LAJMI I FUNDIT/ Reagon Edi Rama për ekzekutimin e shtetasit grek nga RENEA: Të dashur fqinj, bashkohuni me ne në falenderimin e Zotit që..

LAJM I FUNDIT/ Reagon Ministria e Jashtme për ngjarjen në Bularat: Zhgënjim për reagimin zyrtar të Greqisë…

DETAJET/ Policia e Shtetit tregon dinamikën e ngjarjes ku mbeti viktimë shtetasi grek…

Close