Kejsi publikon pamjet, Stresi pas hekurave- vjehrra e tij hedh valle: Do kërcej për dhëndrin se e kam…

E fejuara e Stresit, gjatë gjithë kësaj periudhë të vështirë që reperi po kalon, teksa ndodhet ende i arrestuar, i ka qëndruar pranë dhe e ka treguar hapur të gjithë dashurinë dhe lidhjen e fortë që duket se kanë.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram, ku ndodhet në një ditëlindje të një vogëlusheje, ndërsa ka shkëputur një moment nga kërcimi i nënës së saj. Ajo që është më pikante në këtë foto, është përshkrimi që i ka bërë…

“Kur del vallja e Tropojës e mami thotë ‘e kam dhëndrin tropojan unë, ta kërcej iher për të”, ka shkruar bukuroshja brune.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

FOTO/ “Po hakmerresh se ftova kunatin tënd”, Rudina i përgjigjet Tunës, ka një porosi edhe për Ermalin

LAJMI I FUNDIT/ Reagon Edi Rama për ekzekutimin e shtetasit grek nga RENEA: Të dashur fqinj, bashkohuni me ne në falenderimin e Zotit që..

LAJM I FUNDIT/ Reagon Ministria e Jashtme për ngjarjen në Bularat: Zhgënjim për reagimin zyrtar të Greqisë…

Close