Foto/ “Kaubojsi” poston foto duke pire kafe dhe flet menjehere per politike

Deputeti aktual Eduart Ndocaj, i cili nga shtatori do te jete nje ish- deputet, ka postuar foto duke pire kafe, pak ore pasi i shpetoi per mrekulli nje aksidenti ne Itali. Jo vetem kaq. Ndocaj menjehere ka folur per politike, duke thene se tashme nuk ka me aleate te Bashes, por deputete te PD. “Miq kjo eshte kafja e pare pas aksidentit!
Paska nje shije fantastike sikur te mos kishe pi asnjehere. Te bejme pak politik:
Aleatet e Lul Bashes mund te jemi:
1. Une
2. Vasili
3. Duka.
Nardi
Mehdiu
Dashi
Nuk jane me aleate te Bashes, por deputet te PD!”, perfundon statusi i deputetit Eduart Ndocaj. /ShkodraWeb/