Foto/ Goca e Peleshit na pershendet nga Hawaii ku po relaksohet

E bukur, brune me flokë kaçurrela, buzë të trasha… E bija e Niko Peleshit mund të cilësohet pa frikë si një nga vajzat më të bukura të politikanëve shqiptarë. Ndonëse është ende në moshë të vogël, Aleksia Peleshi bie në sy për elegancën dhe bukurinë e saj që e karakterizon. Që në moshën 14-vjeçare, ajo është bërë imazh i kopertinës së revistës italiane Dimmi dhe duket se asaj nuk i mungon asgjë… Në postimet e fundit Aleksia ka treguar se po udhëton shumë gjatë kësaj periudhe dhe këtë herë ka zgjedhur vendet aziatike, shkruan Gsh.al. Ajo ka postuar fotografi nga Kina, ndërsa mëngjesin e sotëm na ka përshëndetur nga Hawaii.