ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

E RËNDË/ Familjarët gjejnë trupin e 50 vjeçarit duke u lëkundur në pemën pranë shtëpisë, i dha fund jetës duke…

Një ngjarje fatale është regjistruar këtë të diel në Bashkinë e Klosit, ku një 50-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëva.rur. Sipas informacioneve të para të policisë, 50-vjeçari me iniciale M.H. është vetëva.rur në afërsi të banesës së tij, në një pemë.

Loading...

Kanë qenë familjarët ata që e kanë gjetur dhe e kanë njoftuar policinë. Grupi hetimor dhe prokurori Abaz Muça ndodhen në vendngjarje.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.