ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

EMRI/ Kush është personi që humbi jetën pasi kamioni me dru doli nga rruga, personi tjetër në gjendje të rëndë…

Një aksident fatal ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bulqizë. Raportohet se një makinë e ngarkuar me lëndë drusore ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën Gafurr Suma dhe është dëmtuar një person tjetër.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Malit Fushëlopë. Mësohet se edhe personi i lënduar ndodhet në gjendje të të rëndë.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.