ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Kamioni me lëndë drusore del nga rruga, humb jetën një person- një tjetër lëndohet…

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i dëmtuar gjatë një aksidenti rrugor në Bulqizë.

Sipas raportimeve nga vendngjarja, një mjet kamion me lëndë drusore nga dalë nga rruga duke i marrë jetën një personi, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur.

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.