EMRI – Ishte zhdukur prej një jave pasi kishte dalë për peshkim, gjendet i pajetë në breg të detit 32- vjeçari…

Rezultonte i zhdukur prej disa ditësh, një shtetas 32-vjeçar ështç gjetur i pajetë në Durrës. Trupi i pajetë i shtetasit Silvi Prifti., u gjet ne breg te detit në orën 07:35, në lagjen nr.1.


Nga hetimet paraprake rezultoi se ishte i riu, për të cilin familjarët kishin bëre denoncim në datën 28.11.2020, pasi ishte futur në det për të peshkuar, dhe kishte humbur kontaktet me familjen.

Për këtë shtetas janë ushtruar kontrolle të vazhdueshme për 7 ditë nga polumbarët dhe Forcat Detare.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

ShkodraWeb Channel

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 04.12.2020, në orën 07:35, në lagjen nr.1, Durrës, është gjetur i mbytur në breg të detit një shtetas i seksit mashkull.

Mbështet ShkodraWeb Media

Nga hetimet paraprake dyshohet se është shtetasi S. P., 32 vjeç, për të cilin familjarët kishin bër denoncim në datën 28.11.2020, pasi ishte futur në det për të peshkuar, dhe kishte humbur kontaktet me familjen.

Për këtë shtetas janë ushtruar kontrrolle të vazhdueshme për 7 ditë nga polumbarët dhe Forcat Detare.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

ShkodraWeb Channel