DEDIKIMI PREKËS/ Ja çfarë shkruan i fejuari, pasi i mori jetën…

Një ngjarje e rëndë u regjistrua të premten në Borsh në orën 17:20, ku Analuiza Duro, humbi jetën teksa mësonte makinën nga i fejuari. Robert Dhuli humbi kontrollin e mjetit dhe ra në një kanal, rrëzim që rezultoi fatal për vazjën 18-vjeçare, ndërsa ai vete mbeti i dëmtuar lehtë.

Dhuli ka thyer heshtjen duke publikuar një postim në Facebook, ku i ka bërë një dedikim prekës së dashurës që e humbi në aksidentin rrugor. “jeta imee fryma ime qe me ikie me le vetem, pse sme more dhe mua, ndoshta do ishim bashk aty lart, ndoshta do perqafonim njeritjetrin si gjithmon, pse ike, mallkoj veten per ty, e mallkoj cdo sekond qe mar frym pa ty”, shkruan i riu Dhuli në Facebook.

Loading...