Berisha publikon mesazhin e ushtarit: “Na ushqeni te pakten sa konen tuaj”!

Shkruan ne Facebook ish- kryeministri Sali Berisha: “Ushtari dixhital i shkruan ndrikull Xhaçkës: Na ushqeni të paktën sa konet tuaja?!
Bëja një kërkesë Olta Xhaçkës…Meqë u bëre ministre e Mbrojtjes, na e rrit një çik atë 30 mijë lekëshin që na jepte shoqja jote Mimi në muaj për të ngrënë, se kaq nuk i mjaftojnë as atyre qenve të vegjël që mbani ju “Zonjat e rënda”. Mos e fillo punën ters si ajo dhe aman mos le nam si Mimi me na nxjerr.”. /ShkodraWeb/