Rama replikon per mbulimin e Skenderbeut…

Shkruan ne Facebook kryeministri Edi Rama: Gati për të nisur rrugën e re. Lehtësim drastik i burokracisë për qytetarët&biznesin. Fuqizim i shërbimeve. Rritje ekonomike mbi 5% në 2019 ✌️ ??
Komentuesi:
Ke te drejte qe tall trapin ti, pasi njerezve me shume ju intreson kush dhe pse e “fshehu” Skenderin se sa krimet qe po ben ti dhe korieret e tu. Dhe nqs do bllokoni dhe fjalen e lire qe ne disa raste e keni bere , atehere nuk ka asnje ndryshim nga koha e diktatures.
Replika e Ramës:
Eddy mos na e turpero emrin aman te keqen me keto broçkulla, aq me teper qe e paske bere edhe me dd e me y si anglo-amerikan! Edhe Eddy edhe Mehmeti hahaha i madh je ?Dhe sa per ate “Skenderin” ti dhe ca delenxhinj mendore qe i kane dhene gojes keto dite kunder tij, s’mateni dot as me ato dd e kalit te tij lum miku, prandaj shko nje vrap ne nje lavazh makinash e futi nje uje me presion gojes he xhan ?. /ShkodraWeb/