NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

FOTO+EMRI – Aksidenti fatal në Velipojë, Policia e Shkodrës jep detajet e ngjarjes së rëndë…

Policia e Shkodres ka dhene detaje lidhur me aksidentin fatal ne aksin Shkoder- Velipoje. Nga perplasja e motorit me nje makine tip Benz, ka humbur jeten nje 68- vjecar, Pjetër Vasili. Ai eshte derguar ne Spitalin Rajonal te Shkodres por nuk ka mundur te mbijetoje per shkak te demtimeve te marra. Ne drejtim te mjetetit Benz ka qene nje grua e identifikuar me inicialet P.Ç.


Shkoder/Informacion Paraprak

Më datë 04.04.2020, ora 09:50, në fshatin Velipojë, ka ndodhur një aksident rrugorë, ku mjeti tip Benz, me drejtuese shtetasen P. Ç. është përplasur me motoçikletën me drejtues shtetasi P. V. 68 vjeç, i cili ka nderruar jetë në Spitalin Rajonal Shkodër

Veprimet po kryhen me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!