Aksident ne “aksin e vdekjes”, goditet 75- vjecari me biciklete

Në aksin rrugor Fushë- Krujë – Laç, policia bën me dije se ditën e sotme D.B. banues në Kosovë, duke drejtuar mjetin tip Audi ka asidentuar një person me biçikletë me iniciale  E. H. 75 vjeç. Për pasojë, i dëmtuari ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë jashtë rrezikut për jetën. Policia sqaron se drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici dhe grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /Gazeta Express/