ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Administratori i Velipojes, Kaci: Kullat e vrojtimit detyrim i subjekteve qeramarres

Administratori i Velipojes, Altin Kaçi, i ka kthyer pergjigje problemit te mungeses se rojeve ne kullat e vrojtimit dhe mbetjeve ne zonen e Velipojes. Kaçi thote se rojet e plazhit ne kullat e vrojtimit duhet te vendosen nga subjektet qe kane marre reren me konçesion. Ai shton se i eshte bere kerkese subjekteve dhe do te merren masa deri ne heqjen e licensave nese nuk ka reagim. Kaçi ben me dije se ne zonen e Velipojes ndodhen 5 kulla vrojtimi, ku 4 prej tyre jane ne plazh, ndersa 1 ne Rrjoll./ROZAFA.TV/

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.