NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

42- vjeçari me biçikletë përplaset nga një “benz”, humbet jetën menjëherë

Ka humbur jeten nje 42-vjecar ne Lushnje, pasi teksa udhetonte me biciklete eshte perplasur nga nje makine. Policia ben me dije se “shtetasi Serjan Arapi, 32 vjeç, banues në Lushnje, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka përplasur shtetasin A.S, 42 vjeç, banues në Krutje, i cili ishte duke lëvizur me biçikletë’.


Njoftimi i policisë

Më datë 20.02.2018, ora 11:45, në fshatin Fier i Ri, Lushnje, shtetasi Serjan Arapi, 32 vjeç, banues në Lushnje, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka përplasur shtetasin A.S, 42 vjeç, banues në Krutje, i cili ishte duke lëvizur me biçikletë. Si pasojë e përplasjes shtetasi A.S ka ndërruar jetë. U shoqërua në Komisariatin e Policisë Lushnje shtetasi Serjan Arapi dhe po kryhen veprimet proceduriale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! ABONOHU tani!