“Zotërinj dhe Zonja palaço!”, Presidenti Meta përmend heronjtë: Unë nuk kam idhull Eskobarin, por….

Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një reagim në rrjetet sociale thotë se idhulli i tij nuk është Eskobari, një narko-trafikant meksikan një nga njerëzit më të pasur në botë gjatë viteve ’90.


Sipas Presidentit, heronjtë e tij janë të gjithë ata heronj që e bëjnë krenar që është shqiptar.

“Zotërinj dhe Zonja palaço! Unë nuk kam idhull Eskobarin por Isa Boletinin, Avni Rustemin, Vojo Kushin, Mujo Ulqinakun, Margarita Tutulanin dhe gjithë Heronjtë e kësaj toke që na bëjnë krenarë dhe shqiptarë!”- shkruan Presidenti në rrjetet sociale.

ShkodraWeb Media 2017 – 2020 © TË GJITHA MATERIALET NË KËTË FAQE MUND TË PËRDOREN LIRISHT NGA INDIVIDË E MEDIA, DUKE CITUAR NGA JANË MARRË. FALEMINDERIT!

ShkodraWeb Channel
ShkodraWeb Marketing