MOTI – Keni plane për ditën e premte, 9 tetor 2020…mësoni nëse ju favorizon parashikimi i sinoptikanëve…

Moti për ditën e premte, 9 tetor 2020, do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira të pakta . Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet.Valëzimi do të jetë i forcës 4-5 me lartësi vale 1,0-1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rënie.


Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 7/21°C

Zonat e ulëta 11/25°C

Zonat bregdetare 15/24°C  /Meteorologe: Rezarta Xhakollari/

Mbështet ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media 2017 – 2020 © TË GJITHA MATERIALET NË KËTË FAQE MUND TË PËRDOREN LIRISHT NGA INDIVIDË E MEDIA, DUKE CITUAR NGA JANË MARRË. FALEMINDERIT!

ShkodraWeb Channel
ShkodraWeb Marketing