Weekend VIP/ Moderatorja tregon linjat ne plazh…

Ish-velina sot moderatore Viola Spiro, ashtu si shumë personazhe të njohura po kalon pushime buzë detit ku nuk ngurron të tegojë format trupore. Biondja u bë e njohur si balerinë e Fiks-Fare dhe më pas edhe prezantuese e emisioneve sportive në ekranet shqiptare, mirëpo ajo ka tërhequr shumë vëmendje me paraqitjen e saj. Por në këtë verë të nxehtë, Viola i ka mbajtur të informuar ndjekësit e saj për çastet që po i kalon. Pozat me rroba banje janë dëshmi për fizikun atraktiv që ajo posedon. Ajo i ka ndarë fotot me rrjetet sociale me ndjekësit e saj që e kanë komplimentuar për fizikun.