Video/ Supergol nga Salihi, ndihmon skuadren te fitoje 4-0

Hamdi Salihi ka gjetur golin e tij të parë me fanellën e Viner Nojnshtad në kategorinë e dytë të Austrisë. Në ndeshjen e zhvilluar sot në shtëpi, e vlefshme për javën e 2-të të kampionatit, skuadra e sulmuesit shqiptar ka triumfuar 4-0 ndaj BW Linz.Pas dy javësh, Viner Nojnshtad ka grumbulluar 6 pikë të plota dhe kryeson renditjen e kategorisë së dytë austriake./panorama.com/

https://www.youtube.com/watch?v=JQ8QDgsxueQ