VIDEO – Përmbyset makina në aksin Shkodër- Hani i Hotit dhe mbetet në mes të rrugës, ka të lënduar…

Një aksident ka ndodhur këtë të diel në rrugën Shkodër- Hani i Hotit.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, një prej të cilëve siç shihet edhe nga pamjet është përmbysur. Si pasojë e aksidentit raportohet edhe për të lënduar.


Sakaq në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe policia për të bërë të ditura shkaqet e aksidentit.

Ndërkohë pavarësisht masave të shtuara, aksidentet në Shkodër janë kthyer në shqetësim.