VIDEO – Pas Nishanit edhe Jozefina Topalli në krah të Berishës për “Foltoren”, publikon pamjet e takimit në Vlorë

Ish-nënkryetarja e PD-së Jozefina Topalli, ka dalë në krah të ish-kryeministrit Sali Berisha në nismën e tij ‘Foltorja’, për ringritjen e Partisë Demokratike.

Pasi ka përshëndetur këtë nismë, Topalli ka vendosur që të jetë edhe aktive.


Sot ajo ka shpërndarë pamje nga takimi i Sali Berishës në Vlorë, me simpatizantët demokratë dhe qytetarët.