Video/ Ibrahimovic kthehet ne nje loje (aplikacion) elektronik per celulare

Pas , Ronaldos, Messit apo Neymar, tashmë edhe Zlatan Ibrahimovic do të ketë aplikacionin e tij në smartphone, që do të quhet “Zlatan Legends”.
Suedezi 35-vjeçar,  u la i lirë nga Manchester United pas dëmtitmit të tij dhe është në pritje të një klubi të ri.
Loja që I dedikohet Ibrhimovic quhet “Zlatan Legends” dhe mund të shkarkohet në App Store dhe Google Play, pas datës 17 gusht.
Ajo që shihet në trajlerin e lojës është se Ibrahimovic do të ketë një kostum të ngjashëm me atë Iron Man dhe gjithçka tjetër është lënë për tu zbuluar në 17 gusht, dita kur loja do të bëhet e aksesueshme për të gjithë.