VIDEO/ Ermal Mamaqi publikon trailerin e komedisë rozë me Elvana Gjatën “Dy gisht mjaltë”…

Filmi “Dy Gisht Mjaltë” i Elvana Gjatës ishte parashikuar për të dalë në kinematë në vend më 14 shkurt por u shty për një tjetër datë. Nuk dihet ende data e saktë, por trajleri i komedisë tashmë është publikuar.

Ndoshta vonesa e filmit ta të bëjë me ngjarjet e fundit që ndodhën me jetën personale të Elvana Gjatës. Por këngëtarja shqiptare është rikthyer fuqishëm. Elvana ka vendosur të kthehet me klipe dhe koncerte, por edhe si aktore në këtë film që duket vërtet komik nga trajleri.

Ka qenë vetë Ermal Mamaqi që ka publikuar trajlerin në Instagramin e tij. Kujtojmë që ditën e djeshme Elvana Gjata lançoi këngën e saj të re “Tavolina e mërzisë”. “Me sa duket muaji shkurt është muaji e Elvana Gjatës”- shkruan Ermal Mamaqi në Instagram.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Liderët e opozitës flasin pas takimit me eurodeputetët, Kryemadhi: Gjëra të bukura do të vijnë për shqiptarët…

“Dua...

Liruan Dritan Dajtin nga burgimi i përjetshëm, Prokuroria bën lëvizjen e rradhës për tre gjyqtarët e Apelit…

Prokuroria...

FOTO/ Basha dhe Kryemadhi takojnë delegacionin e Parlamentit Europian që mbërriti sot në Tiranë (agjenda)

Ka...

Close