VIDEO/ Elvana Gjata publikon “Tavolina e merzisë”, një rrëfim për ngjarjet e fundit në jetën e saj…?!

“Tavolina e mërzisë” titullohet kënga më e re e këngëtares Elvana Gjata. Ashtu siç edhe kishte lajmëruar ajo nxori hitin e saj më të ri i cili pritet të ketë shumë sukses. Me tekst të Aida Barakut dhe me muzikë të Armend Rexhepagiqit, kënga mund të jetë edhe një rrëfim nga këngëtarja për ngjarjet e fundit që kanë ndodhur në jetën e saj. Në klip Gjata shfaqet më e thjeshtë se kurrë, veshur me xhinse dhe me një make-up të lehtë.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Vjen lajmi i mirë për shkodranin e Teutës, ja kur mund të jetë gati Armando Vajushi…

Armando...

Paulin Sterkaj paralajmëron Petrit Vasilin: Po i ndodhi gjë deputetëve ke përgjegjësi, edhe ne kemi popull pas vetes…

Në...

VIDEO/ Mbyllet protesta e opozitës, Basha përshendet nga oborri i selisë blu: Nuk njohim as policinë, mosbindje civile…

Pas...

Close