VIDEO/ Publikohet klipi i këngës së Jonida Maliqit që prezanton Shqipërinë në Festivalin Europian të Këngës…

Ditën e sotme është publikuar klipi zyrtar i këngës përfaqësuese të Shqipërisë në ‘Eurosong 2019’. Kënga ‘Ktheju Tokës’ e kënduar nga Jonida Maliqi, rrëmbeu vendin e parë në ‘Festivalin e RTSH-ës’ duke u kualifikuar automatikisht për pjesëmarrjen në festivalin europian.

I shumëpritur nga fansat, klipi i këngës nuk zhgënjeu askënd. I realizuar në mënyrë shumë speciale dhe artistike kjo këngë pritet të marrë mbështetje edhe përtej kufijve.

Ditën e djeshme këngëtarja Jonida Maliqi me anë të një postimi në Instagram na lajmëroi për klipin e ri që do të përfaqësoj Shqipërinë në Eurosong 2019’. Këtë vit ‘Eurovizion’ do të mbahet në Tel Aviv.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Deklarata e Hajdarit për të mos “djegur mandatin”, PD: Nuk është antare e partisë, nga sot nuk përfaqëson më PD-në…

Partia...

MINUTA E FUNDIT/ Përplasja tek “Petro Nini” në Tiranë, “fluturon” drejtori i Policisë së Tiranës…

Drejtori...

NDODHI AJO QË PRITEJ/ Kryeministri “bën magji” edhe për futbollin, bojkoti mbaroi- nesër rifillon futbolli…

Ndodhi...

Close