Video/ Aksioni i policise per arrestimin e 66- vjecarit qe terrorizoi Puken me arme zjarri

Drejtoria Vendore e Policise Shkoder ka publikuar video e aksionit per arestimin e 66- vjecarit Nikoll Prendi ne Puke, i cili ne gjendje te dehur, terrorizoi qytetin e Pukes per rreth 4 ore. Vetem me pas, policia dhe FNSH arriten ta neutralizojne dhe arrestojne. /ShkodraWeb/